Par mums | Enterprise.lv

PAR ENTERPRISE RENT-A-CAR

Kāda ir Enterprise pieeja? Rūpes par mūsu klientiem, sabiedrību un vidi.

Enterprise radīja kultūra un smags darbs

 

Enterprise Rent-A-Car ir veiksmes stāsts. Mūsu vadošos principus un vienkāršo būtību nosaka mūsu atklātība un godīgums. Mēs ticam, ka mūsu sabiedrība spēj kļūt labāka. Mēs apkalpojam mūsu klientus tā, it kā viņi būtu mūsu ģimenes locekļi. Mēs gūstam atalgojumu par smagu darbu. Šie principi šodien mums ir tikpat svarīgi kā toreiz 1957. gadā, kad mēs dibinājām mūsu uzņēmumu.

Šodien mūsu plašais tīkls, autoparks un pakalpojumu klāsts padara Enterprise par vienu no lielākajiem transporta pakalpojumu sniedzējiem pasaulē. Mēs piedāvājam mūsu klientiem automašīnu nomu uz vietas vai no lidostas vai uz to, automašīnu koplietošanu, luksuss klases automašīnu nomu un mikroautobusu nomu, kā arī mūsu Flex-E-Rent pakalpojumu, kas piedāvā risinājumus specializēta transportlīdzekļa nepieciešamības gadījumā, tostarp mikroautobusus ar temperatūras kontroli un personām ar invaliditāti pieejamus mikroautobusus. Mēs darbojamies vairāk nekā 30 valstīs vairāk nekā 7 200 atrašanās vietās. Ko tas nozīmē mūsu klientiem? Mēs būsim blakus, kad Jums to vajadzēs!

Mēs aktīvi piedalāmies ilgtspējīgas attīstības nodrošināšanā ne tikai tāpēc, ka tas veicina mūsu uzņēmējdarbību, bet arī tāpēc, ka mēs vēlamies padarīt pasauli par labāku vietu nākamajām paaudzēm. Mūsu lieluma dēļ mums ir unikāla iespēja veicināt inovācijas, pētniecību un pārbaudīt tirgus ierosinātus risinājumus.

 

“Vispirms parūpējieties par saviem klientiem un darbiniekiem, un peļņa sekos.”

Viss sākās ar septiņām automašīnām un nojausmu

Enterprise stāsts sākas ar viena cilvēka vīziju. Toreiz 1957. gadā apbalvotais Otrā pasaules kara pilots Džeks Teilors pārnāca mājās ar cerībām izveidot savu uzņēmējdarbību un radīt ģimeni.

Izmantojot ASV Jūras kara flotē gūto pieredzi, tostarp spēju veikt grūtu darbu, komandas garu un vienkārši pareizu rīcību, Džeks īstenoja savu jauno ideju par automašīnu iznomāšanu, iznomājot septiņas automašīnas.

Tagad Enterprise ir kā mājas biežajiem ceļotājiem un tūristiem. Mēs esam zīmols, kas ir atzīts par pasaules līderi automašīnu nomas nozarē. Mēs uztveram savus darbiniekus un klientus tāpat kā savus ģimenes locekļus. Šodien Enterprise joprojām gūst panākumus, izmantojot vienkāršu, tomēr spēcīgu uzskatu kopumu, lai kļūtu par līderi automašīnu nomas nozarē, kā arī ilgtspējīgā attīstībā un inovācijās.

Vai tu zināji?

 

Dibinātājs Džeks Teilors izvēlējās nosaukumu “Enterprise” kā sveicienu Otrā pasaules kara gaisa pārvadājumu kuģim, uz kura viņš strādāja – USS Enterprise. Šodien nosaukums “Enterprise” ir sinonīms uzņēmuma vadībai un redzējumam.