Biznesa nomas veidlapa | Enterprise.lv
Divi izcili zīmoli. Viens globāls biznesa nomas risinājums.

Divi izcili zīmoli. Viens globāls biznesa nomas risinājums.

Enterprise Rent-A-Car® un National Car Rental® ir divi lieliski zīmoli, kas nodrošina Jūsu uzņēmuma ceļotājiem visu, kas viņiem vajadzīgs, nomājot automašīnu. Enterprise ir labākā izvēle biznesa klases ceļotājiem, kuri labprātāk izvēlas ērtas nomas iespējas netālu no sava biroja vai mājām, vienlaikus arī baudot ļoti konkurētspējīgas cenas. Regulārie nomnieki lidostās izvēlas National pakalpojumu tā ātruma un plašās izvēles dēļ, turklāt Emerald Club programma ļauj tās dalībniekiem izlaist reģistrāciju un doties ceļā vēl ātrāk. Enterprise klienti var arī nopelnīt Emerald Club kredītpunktus dalības vietās. Neatkarīgi no tā, ko Jūs izvēlēsieties, Jūsu uzņēmums saņem lieliskus pakalpojumus, vērtību un ērtības — un visplašāko biznesa nomas risinājumu tirgū —, ko nodrošinās divi uzticami zīmoli.

Lūdzu, aizpildiet zemāk esošo veidlapu, un mēs labprāt ar Jums sazināsimies, lai pārrunātu Jūsu uzņēmuma nomas vajadzības.

Enterprise/National
* Šis lauks ir obligāts Galvenā kontaktinformācija Informācija par uzņēmumu Nomas vajadzības

Lai iegūtu papildinformāciju, izlasiet mūsu privātuma politiku. Ja jums ir kādi jautājumi, lūdzu, rakstiet mums pa e-pastu.